urzadzenia chlodnicze do napojow

urzadzenia chlodnicze do napojow Na przykład, można poprosić o 30% bezzwrotnej kaucji na rozpoczęcie projektu, kolejne 30% całkowitej kwoty sprzedaży 1 Miesiąc później, a reszta 40% po zakończeniu projektu. Zawsze należy oprzeć wysokość kaucji na wynik zlecenia sprzedaży.

5.Develop standardową procedurę zaległych faktur. Należy opracować formalną procedurę pisemną i Kolekcja standardowa kontaktując swoim klientom za przeterminowane płatności. Twoje podejście powinno być zawsze uprzejmy, ale stanowczy w tym samym czasie. Zwykle pierwsza rozmowa jest przypomnieniem uprzejmości, które pójdą w innym przypomnienia 2 tygodnie później, aby poinformować ich, że ich kredyt jest w niebezpieczeństwie. Jeśli nadal nie ma płatność dokonywana po upływie 30 dni, można rozważyć podjęcie kroków prawnych przeciwko nim.

6.Always być uprzejmy, gdy wskazuje na zaległe faktury. Należy unikać ponagleń i uwagi na wczesnym etapie gromadzenia, tak aby nie podrażniać winnych klientów, którzy mogą naprawdę mieć ważny powód do powolnego płatności. Jest lepiej, aby zadzwonić do swoich klientów i zapytać, czy faktura została zagubiona lub w ogóle. Większość czasu, powolne problemy płatnicze są rozwiązane w ten sposób.

Aby zasięgnąć profesjonalnej oprogramowania księgowego, można znaleźć na stronie poniżej teraz:

Kliknij tutaj -> Oprogramowanie księgowe na http://www.361dc.com

Zapraszam do opublikować ten artykuł na swojej stronie, lub wysłać je do znajomych, tak długo, jak zachować odpowiedniego pola i treść artykułu nienaruszonym.

Artykuł napisany przez: