urzadzenia chlodnicze w gastronomii wikipedia

urzadzenia chlodnicze w gastronomii wikipedia Kliknij na listach-Dodaj / edytować elementy Multiple listy, a następnie wybierz z listy dostawców i dostosować kolumny więc wszystkie odpowiednie pola są łatwo widoczne i mogą być edytowane.

3 Mapa Rachunki dostawcy płatności

Przyznam etap mapowania jest to, co mnie najbardziej rzucił. Domyślnie QuickBooks pokazuje tylko te konta, które są mapowane do 1099 roku. Jeśli chcesz przejrzeć lub wybrać inne, wtedy można pokazać wszystkie konta.

Innym aspektem, który wyrzucił mnie, ale być może nie ty, jest to, że gdy wszystkie rachunki są pokazane, są one wymienione w porządku alfabetycznym zamiast tradycyjnego porządku rachunkowości w planie kont. Niektórzy z was nie-księgowi mogą naprawdę podoba, ale muszę przyznać, że nie!

Kolejnym elementem, który rzucił mi było stwierdzenie Twoje ustawienia nie pasują do obecnych progów IRS. Rozwiązaniem jest kliknięcie na progi Pokaż IRS, a następnie kliknij przycisk Resetuj.

4 UWAGA: Ten krok jest dla nowych przepisów IRS

W przypadku korzystania z karty kredytowej lub PayPal lub jakąś inną sieć stron trzecich do zapłaty niektóre sprzedawców regularnie lub od czasu do czasu to naprawdę trzeba zwrócić uwagę na tym konkretnym etapie.

Kliknij na widok included Płatności i widać płatności dokonywanych przez kontrole.

Jednak wielu z was ma PayPal skonfigurowane jako konto bankowe w QuickBooks i po dokonaniu płatności z PayPal to może mieć albo numer transakcji PayPal dla numeru czeku lub można go zostawić puste. Co QuickBooks mówi do zrobienia jest, aby umieścić formę płatności w liczbie wyboru.

Następnie po kliknięciu Zobacz Wyłączone Płatności, zobaczysz swoje karty debetowe, karty podarunkowe i PayPal. Karty kredytowe nie są wyświetlane w raporcie od QuickBooks jest w stanie łatwo wyizolować tych transakcji.

5 Potwierdź 1099 kwoty

Można spojrzeć na inne lata, zobacz podsumowanie lub szczegółowy raport pomoże Ci sprawdzić te numery.

6 Wybierz metodę archiwizacji – druk lub e-file

Dla ciebie „starzy” jak ja, ten proces jest inny, ale Intuit naprawdę starał się zrobić to tak proste, jak to możliwe. Daj mi znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy.

Muir Associates pomaga firmom bardziej efektywnie wykorzystywać swoje produkty Intuit i bardziej efektywnie, więc firmy mogą skupić się na swojej działalności i podejmowanie bardziej świadomych decyzji. Oferujemy sprzedaż i usługi wsparcia. Monica Mitchell Muir została pomaga firmom z ich produktów QuickBooks od 1996 roku.

Artykuł napisany przez: