urzadzenia chlodnicze gastronomiczne

urzadzenia chlodnicze gastronomiczne Wreszcie stanie się wyzwaniem dla każdego wynajmującego i handlowych broker nieruchomości, by znaleźć nowe sprawdź naszą ofertę na stronie podejście do marketingu handlowych dzierżawy nieruchomości, które czynią je bardziej atrakcyjnym niż posiadanie.

Jednak ta proponowana zmiana do rachunkowości FAS 13 może potencjalnie stymulować pozbawione połysku rynku nieruchomości komercyjnych w 2011 i 2012 roku firmy zdecydował się na zakup nieruchomości, a nie zajmuje się zagadnieniami administracyjnymi leasingu w 2013 roku i później.www.tbv.pl/lokale-uslugowe-lublin

Podsumowując, zaleca się, aby właściciele i najemcy zaczynają przygotowania do tej zmiany przez przeglądając swoje dzierżawy ich komercyjnego pośrednika nieruchomości i omawianie konsekwencje finansowe z ich CFO, poza księgowego i doradcą podatkowym, aby uniknąć ewentualnych niespodzianek finansowych, jeśli / kiedy zmiany rachunkowości zostały przyjęte.

Zarówno David Nebiker i John McAslan z ProTenant wskazano cały ich zespół korporacyjnych stale kształcenia się i doradztwo swoich klientów o tych potencjalnych zmian na zasadzie pro-aktywnym.

urzadzenia chlodnicze gastronomiczne

Uzupełnienie – Definicja kapitału i Leasing operacyjny:

Podstawowe pojęcia rachunkowości leasingu jest to, że niektóre rodzaje leasingu są jedynie czynsze, podczas gdy inne są skutecznie zakupów. Jako przykład, jeśli firma wynajmuje powierzchnię biurową na rok, przestrzeń jest warte prawie tyle, na koniec roku, jak wtedy, gdy rozpoczął dzierżawy; firma prostu używania w krótkim okresie czasu, i jest przykładem dzierżawy operacyjnego.

Jednak jeśli firma wynajmuje komputera przez pięć lat, a na koniec leasingu komputer jest niemal bezwartościowe. Finansujący (firma, która odbiera raty leasingowe) spodziewa się tego, a obciąża najemcę (z firmą, która korzysta z aktywów) płatności najmu, która będzie odzyskać wszystkie koszty dzierżawy, łącznie z zyskiem.
Artykuł napisany przez: