urzadzenia chlodnicze do sklepow

urzadzenia chlodnicze do sklepow

Jak poprawić konta Należności Collection

Jednym z problemów, że wiele małych firm będzie musiała się zmierzyć jest to, że czasami trudno jest zebrać należności konta i zaległe faktury płatności. Przez zaniedbania w tym względzie, małe przedsiębiorstwa będą napotkasz problemu przepływów pieniężnych, które będą miały wpływ na ich działalność. Dlatego ważne jest, aby ustanowić formalne polityki kredytowej i warunki, które wymuszają szybkie płatności w dyplomacji, ale stanowczy sposób do swoich klientów.

Teraz, pozwól mi podzielić się z wami 6 wskazówek, aby poprawić proces zbierania należności konta:

1.Ask dla depozytów w miarę możliwości. W przypadku dużych zleceń sprzedaży, to bezpieczniej jest, aby poprosić o depozyty w pierwszej kolejności. Depozyty powinna być bezzwrotna. Ma to zapewnić, że klienci są zobowiązani do sprzedaży i złagodzić brak jakichkolwiek przepływów pieniężnych na swojej stronie.

2.Allow płatność kartą kredytową. Akceptując karty kredytowe płatności, można zmniejszyć ryzyko zaległych płatności dla Twojej firmy. Ta metoda płatności umożliwia również wygodne dla klientów do dokonania płatności, co skutkuje szybkim spływu należności. Jeśli klienci nie są wygodne do zapłaty pełnej kwoty z wyprzedzeniem, zanim jakakolwiek praca jest wykonywana, mogą utrzymać kwoty sprzedaży przed ich karty i płacić tylko w całości, gdy usługa lub produkt jest dostarczyć.

3.Allow zarówno płatności gotówkowych i faktur. Akceptując gotówki, nie ma ryzyka kredytowego. Można zoptymalizować ilość gotówki należności jako procent łącznej kwoty sprzedaży, do najwyższej możliwej kwoty dla danej branży.

4.Establish postępy w płatnościach w etapach. Jeżeli świadczenia usług przez długi okres czasu, można dołączyć określone etapy, w umowie sprzedaży dla klientów w celu dokonania płatności.
Artykuł napisany przez: